Redakcja
Współpraca
Reklama
Kontakt


Redakcja
Jesteśmy grupą pasjonatów futbolu z przeszłością i doświadczeniem z innych portali piłkarskich. Bardziej cenimy sobie mecz Górnik Łęczna – Termalica niż hiszpańskie Gran Derbi, więcej emocji wzbudza u nas pojedynek Kucharczyka z Wawrzyniakiem niż Ramosa z Messim. Trzymamy rękę na pulsie polskiej piłki, od B klasy po reprezentację. Przekazujemy najważniejsze informacje z polskich boisk oraz śledzimy występy Polaków za granicą. Piękne bramki, parady bramkarskie, kiksy, a także nietuzinkowe wypowiedzi piłkarzy i trenerów – wszystko to znajdziecie na Ligabedzieciekawsza.pl.


Współpraca
Nie wzięliśmy się znikąd. Każdy z nas stawiał kiedyś pierwsze kroki, dostał szansę napisać swój pierwszy tekst. Tak samo teraz my chcemy dać szansę Tobie. Jeśli interesujesz się polską piłką, uważasz, że potrafisz pisać poprawnie gramatycznie, nie popełniasz setek błędów ortograficznych i wiesz, gdzie postawić przecinek – skontaktuj się z nami e-mailowo: ligabedzieciekawsza@gmail.com. Jeśli zauważymy u Ciebie potencjał, pomożemy Ci rozwinąć Twoje umiejętności, damy szansę wypłynąć na głębokie wody. Będziesz miał możliwość przeprowadzać wywiady z piłkarzami, trenerami czy ludźmi polskiej piłki, ale także odwiedzać stadiony piłkarskie z naszą akredytacją prasową.

Zapraszamy również do współpracy początkujących fotografów i youtuberów. Szukamy pasjonatów futbolu, gotowych poświęcić swój cenny czas, w zamian oferując zdobycie doświadczenia i możliwość pracy w ciekawym i perspektywicznym zespole.


Reklama
Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na naszym portalu, skontaktuj się z nami drogą e-mailową: ligabedzieciekawsza@gmail.com . Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie, starając się dopasować rozwiązanie do Twoich potrzeb.


Kontakt