1. Serwis transfery.info donosi o możliwym nowym kierunku transferu Jarosława Jacha z Zagłębia Lubin. Obrońca młodzieżowej reprezentacji Polski może trafić do Rosji. Informacja została potwierdzona przez agenta piłkarza.
 1. Łukasz Teodorczyk znalazł się na celowniku kolejnego europejskiego giganta. Zdaniem redaktorów Gazety Krakowskiej, napastnik jest obserwowany przez PSG.
 1. Dominik Matysiak jest zdania, że Jagiellonia otrzymała „ofertę nie do odrzucenia” za Konstantina Vassiljewa. Prawdopodobnie chodzi o klub ze Wschodu.
 1. Piotr Dumanowski przekazał, że Piotr Zieliński znalazł się w najlepszej jedenastce Serie A złożonej z zawodników urodzonych w roku 1994 i wcześniej.

Doceniacie czas poświęcony przez nas na przygotowanie niniejszego raportu? Jeżeli tak to zapoznajcie się proszę z reklamą znajdującą się na stronie.

 1. Dobrze zorientowane osoby jak Przemysław Michalak czy Janekx89 twierdzą, że w obliczu odejścia z Korony Zbigniewa Małkowskiego może nastąpić powrót Vytautasa Cerniauskasa na Ściegiennego.
 1. Dominik Matysiak twierdzi, że Wisła otrzyma z tytułu transferu Richarda Guzmicsa do Chin około miliona złotych. Węgier podpisał już umowę z nowym klubem.
 1. Zdaniem Macieja Serdaka Florin Bejan opuści tej zimy Cracovię. Rumuński stoper okazał się być niewypałem transferowym.
 1. Leszek Błażyński poinformował, że Przemysław Bargiel (Ruch Chorzów) będzie testowany przez angielski Southampton. Przypominamy, że młody Polak ma za sobą testy w Interze Mediolan.
 1. Oficjalnie: Takafumi Akahoshi został piłkarzem Ratchaburi FC. Będzie zatem występował w jednej ekipie z innym byłym piłkarzem Pogoni Szczecin – Takuyą Murayamą.
 1. Donatas Kazlauskas z dniem dzisiejszym przestał być piłkarzem Lechii Gdańsk. Klub postanowił rozwiązać kontrakt z litewskim skrzydłowym wypożyczonym ostatnio do Olimpii Grudziądz.
 1. Guilherme ma niebawem parafować nowy kontrakt z Legią Warszawa. Umowa ma wiązać Brazylijczyka z klubem ze stolicy do 2020 roku (za Bartek Kubiak).
 1. Zgodnie z przewidywaniami, Lech Poznań zdecydował się na wypożyczenie Roberta Gumnego do Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie powinien otrzymać szansę regularnej gry.
 1. Jak donosi Piotr Wiśniewski, przerwa w treningach Bartłomieja Pawłowskiego potrwa jeszcze około miesiąc, natomiast Martin Kobylański jest bliski opuszczenia Lechii i powrotu do Niemiec.
 1. Milos Krasić, Vanja Milinković-Savić i Milen Gamakov nie uczestniczyli w dzisiejszych zajęciach Lechii Gdańsk, natomiast Rafałowi Wolskiemu w udziale w treningu przeszkodziła choroba.
 1. Szkoleniowiec Al Sharjah zablokował transfer Adriana Mierzejewskiego i Polak najprawdopodobniej pozostanie w dotychczasowym klubie.
 1. Oskar Mazurkiewicz z GKS-u Jastrzębie będzie testowany przez Radomiaka Radom (via 90minut.pl).
 1. Karol Szymański i Dominik Kościelniak (ostatnio Chrobry Głogów) trenowali dziś z GKS-em Tychy (za Maciej Grygierczyk).